65290
post-template-default,single,single-post,postid-65290,single-format-standard,stockholm-core-1.0.6,select-theme-ver-5.1,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Leczenie

Makijaż wykonuje codziennie większość kobiet. Panie nie wyobrażają sobie tego, aby wyjść do pracy z nieumalowaną twarzą. W każdej chwili lubią czuć się pięknie i atrakcyjnie. Makijaż wykonywany rano przed pracą nosi nazwę makijażu dziennego. Jest najczęściej wykonywanym makijażem przez kobiety. Jego wykonanie jest proste i przy odrobinie wprawy nie zajmuje więcej niż 20 minut.

Oto kilka podstawowych czynności, które należy zastosować, aby wykonać perfekcyjny makijaż na dzień:

   1.

      Zaczynamy od nałożenia kremu nawilżającego, odpowiednio dobranego do naszej cery.
   2.

      Następnie nakładamy na twarz podkład, kolorem zbliżony do naszej karnacji. Podkład w zależności od tego jaką mamy cerę może ją rozświetlić bądź zmatowieć. Fluid idealnie tuszuje niedoskonałości cery takie jak krostki, zmarszczki bądź blizny.
   3.

      Jeżeli fluid nie jest w stanie zatuszować defektów skóry, możemy posłużyć się korektorem, który z kolei musi być zbliżony kolorystycznie do podkładu.
   4.

      Jeżeli nasze brwi są wyjątkowo niesforne, przeczesujemy je palcem spryskanym odrobiną lakieru. Pamiętajmy o tym, aby brwi nie były zbyt ciemne, ponieważ wtedy nasza twarz nabierze posępnego i ponurego wyglądu.
   5.

      Następnie na oczy nakładamy cienie. Kolor jest kwestią naszego indywidualnego gustu, jednakże w związku z tym, że wykonujemy makijaż dzienny powinniśmy używać delikatnych, pastelowych kolorów, takich jak brąz lub beż.
   6.

      Rzęsy podkreślamy czarnym tuszem do rzęs, jednakże blondynki powinny używać brązowej maskary.
   7.

      Linie rzęs podkreślamy roztartą brązową kredką lub cieniem, dzięki temu oko stanie się lekko przydymione i bardziej wyraziste.
   8.

      Na sam koniec zostały nam usta, które malujemy pomadką bądź błyszczykiem.
   9.

      Jeżeli mamy taką potrzebę pędzlem do różu omiatamy policzki.

No Comments

Post a Comment